Programowanie stron internetowych | System CMS

Tworzenie stron internetowych | Gdańsk i Trójmiasto

Programowanie stron internetowych | System CMS

Programowanie stron internetowych jest ważnym zagadnieniem dla Twojego biznesu, więc jeśli nie posiadasz jeszcze strony internetowej to powinieneś się szybko zdecydować na ten krok i kupić stronę internetową swojej firmy?

Żyjąc w XXI wieku, żyjemy w świecie w którym to każdy z nas korzysta z internetu do komunikowania się pomiędzy sobą, oglądania treści multimedialnych czy też słuchania muzyki. Ponadto używamy internetu do wyszukiwania lokalizacji w którym dana firma się znajduje oraz pozyskujemy o niej inne informacje typu numer telefonu czy też adres e-mail. Firma która nie inwestuje w swoją stronę internetową jest odbierana jakby nie istniała. Każdy klient widząc stronę internetową, traktuje ją jako wizytówkę.

Czym jest CMS?

CMS to skrót od słowa „Content Management System”. W praktyce jest to system, który pozwala stworzyć serwis internetowy w którym będzie można edytować oraz aktualizować informacje wyświetlające się na naszej stronie internetowej. Dziedzina jaką jest programowanie stron internetowych pozwala na stworzenie systemu zarządzania treścią do ułatwienia wprowadzania zmian klientom swojej firmy. System ten pozwala dodawać oraz usuwać podstrony, zdjęcia i różnego rodzaju treści. Wszystko zależy od tego do czego klient chce wykorzystać dany system i w jaki sposób klient chce aby dany system działał. My jako agencja Oxi&Jonstrony internetowe Gdańsk jesteśmy odpowiedzialni za to, aby wygląd strony podobał się klientowi oraz aby działanie całego systemu było dla klienta intuicyjne.

Ile kosztuje system CMS?

Koszt systemu zarządzania treścią jest uzasadniona od wymagań klienta. Nie można stwierdzić wartości przedsięwzięcia bez wcześniejszego poznania go.

Średnio ich cena zaczyna się od 1350 złotych, ale klient może wymagać modułu który nie jest domyślnie wbudowany, a programistom jego zaprogramowanie zajmie więcej godzin. Takie czynniki wpływają na wartość takiego systemu.

 

Jedna odpowiedź

  1. Tomasz pisze:

    Bardzo fajny opis. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *